O nas

Avantgarde Film Studio produkuje filmy fabularne i dokumentalne, krótkie formy oraz pełen metraż. Organizujemy produkcję od pomysłu poprzez realizację, aż do wypuszczenia gotowego filmu dla widza. Chętnie współpracujemy z innymi producentami jako partner w koprodukcjach.
Studio działa od 2006 roku, a zarządza nim Mariusz Lisiecki.

Doggie Home

Co robimy

Development

Choć z dobrego scenariusza może czasem powstać gorszy film, to nigdy nie powstanie dobry film ze słabego tekstu. W Avantgarde pomagamy scenarzystom i producentom w analizie ich scenariuszy oraz proponujemy rozwiązania usprawniające development.

Preprodukcja

Kiedy scenariusz otrzymuje zielone światło, zajmujemy się organizowaniem produkcji. Zaplanujemy budżet oraz harmonogram prac, a przede wszystkim pomożemy pozyskać partnerów do współpracy oraz złożyć wnioski do funduszy filmowych.

Produkcja

Obsłużymy plan zdjęciowy, polecimy artystów, dostarczymy sprzęt i ekipę techniczną, pomożemy w wyborze lokacji oraz dopilnujemy harmonogramu produkcji.

Postprodukcja

Kiedy materiał z planu trafi do naszego studia, zajmiemy się montażem, animacją, udźwiękowieniem, koloryzacją, dodaniem efektów specjalnych i przygotowaniem filmu do emisji w mediach.


+48 61 855 34 20

mail: info@avantgardestudios.eu