Władcy Przygód - stąd do Oblivio
Gatunek: film fabularny / komedia familijna
Premiera: 2018
Status: w kinach

Nastolatek zaprzyjaźnia się z rock’n’rollowcem zbiegłym z baśniowej krainy piosenek, z którymwspólnie wyrusza w podróż mającą uratować przybysza przed bezwzględnymi łowcami nagród nie z tego świata.

Mike
Wielkie Polskie Powstanie

Gatunek: film dokumentalny

Premiera: 2019

Status: preprodukcja

Wielkie Polskie Powstanie to opowieść o władzy, bohaterstwie i szansie, którą daje los.

Gerda
DOLINA ŚMIERCI
Gatunek: dokument / dramat
Premiera: 2019
Status: w produkcji

Każdego roku 100 ultramaratończyków staje do wyścigu, który jest największym wyzwaniem w ich karierze. Badwater. Kalifornijska Dolina Śmierci. 217 kilometrów. Limit czasu. Temperatura przekracza 50 stopni Celsjusza. Z kim naprawdę mierzą się uczestnicy tego morderczego biegu?

Under the family tree

Gatunek: film fabularny / thriller

Rok: 2017

16-letnia Isabell wychowuje się bez ojca i sprawia ciągłe problemy wychowawcze. Zmęczona walką, matka Isabell wysyła nastolatkę na seminarium pary terapeutów w polskich Górach Sowich. Początkowo Isabell buntuje się przeciwko grupowej sesji, lecz wszystko się zmienia, gdy dziewczyna poznaje Einara, charyzmatycznego terapeutę. Isabell ulega fascynacji starszym od siebie mężczyzną i nawiązuje z nim bliską więź. Wkrótce jeden z uczestników terapii znika bez śladu…

Gerda
Ja, DAGO!

Gatunek: serial / przygodowy

Premiera: 2020+

Status: development

Ekranizacja trylogii Zbigniewa Nienackiego p.t. 'Dagome Iudex'

Gerda
ICHOT Brama Poznania

Gatunek: filmy interaktywne

Rok: 2014

Brama Poznania to centrum interpretacji dziedzictwa, które opowiada historię kształtowania się państwa polskiego na Ostrowie Tumskim w Poznaniu. Nowe technologie i media łączą się tu z dawną historią, a Brama Poznania cieszy się niegasnącą popularnością wśród dorosłych i dzieci.

Gerda